Apie mus

 

UAB "RB BALTIC" įkurta du tūkstančiai šeštaisiais metais ir nuo pat veiklos pradžios Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos rinkoms sėkmingai tiekia įvairaus pobūdžio atliekų tvarkymo įrangą ir techniką. Mūsų tikslas- klientams pasiūlyti geriausiai jų poreikius atitinkančius, optimalius sprendimus bei patiekti tam reikalingą kokybišką įrangą.

  UAB "RB BALTIC" yra oficialus atstovas ir kvalifikuotai atstovauja Vokietijos ir Austrijos įmones: Backhus Eggersmann Group, Bauer,  Otto-Graf, Jenz, HAAS, Herbold, Husmann, NGRStrautmann UmwelttechnikWeber, Sartori Ambiente, Terra Select, Wagner, BRT, Eggersmann group, Garantia.UAB "RB BALTIC" turi kvalifikuotą serviso tarnybą.

UAB "RB Baltic" serviso tarnybos kvalifikuoti specialistai pilnai atlieka garantinį ir pogarantinį atstovaujamų įmonių technikos aptarnavimą.


  Savo verslui ar namų ūkiui pas mus rasite konteinerius buitinėms, bioskaidžioms, antrinėms žaliavoms ir kompostui, požeminius ir pusiau požeminius konteinerius, įvairaus tipo ir paskirties presus, presuojančius konteinerius, rūšiavimo linijas, komposto vartytuvus ir būgninius sijotuvus, medienos, biomasės ir plastmasių smulkintuvus, plastmasių plovimo linijas, plastmasių granuliatorius bei kt.

  Mes sukaupėme patirties ir kviečiame Jus susisiekti su mumis, kad galėtume ja pasidalinti ir kartu spręsti Jums aktualius klausimus.Mūsų partneriai: